Ponieważ zaczynaliśmy od “produkcji” dla siebie, rodziny, znajomych i znajomych znajomych od samego początku ogromną wagę przywiązywaliśmy do perfekcji.
Taką też filozofię stosujemy odnośnie każdego klienta. Tak jakby meble miały być dla nas samych. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat pracy w branży meblarskiej oraz w zakładzie artystycznej obróbki szkła pozwala nam oferować produkty solidne i estetyczne. Meble muszą się podobać zarówno klientowi jak i producentowi.

Oferujemy meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe oraz biurowe, szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi i tradycyjnymi. Stolarnia oferuje takie produkty jak schody drewniane, barierki, parapety, huśtawki i ławki, inne elementy wykończenia wnętrz oraz małej architektury z drewna. Przejdź do oferty.

Ponadto oferujemy unikatowe w swojej formie i kształcie produkty z połączenia szkła, metalu i drewna.
Ręczna obróbka każdego elementu sprawia iż praktycznie nigdy nie ma drugiego takiego samego produktu. Ponadto linie poszczególnych modeli są ograniczone ilościowo. Nie prowadzimy produkcji masowej. Naszym celem jest dostarczanie odbiorcy produktu niepowtarzalnego. Realizujemy pomysły swoje oraz zamówienia indywidualne wg przygotowanego projektu. Zajmujemy się produkcją elementów wyposażenia wnętrz zarówno dla inwestorów prywatnych jak i firm.
Do tej pory wykonywaliśmy projekty uznanego na świecie artysty. Realizacje te zdobią ogrody i budynki sławnych osobistości, wnętrza hoteli i biurowców na całym świecie. Przejdź do Meble szklane.